Mon11202017

Last update08:34:22 AM GMT

Font Size

Profile

Cpanel

ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ

Πρόγραμμα και υποψηφίους παρουσιάζουν τα «Γιάννενα Τώρα»

  • PDF

bartzokas2Η Δημοτική Παράταξη «Γιάννενα Τώρα» καλεί όλους τους Δημότες του Δήμου Ιωαννιτών στην εκδήλωση που πραγματοποιεί στο Ξενοδοχείο Du Lac (αίθουσα «Δωδώνη») την Τετάρτη, 7 Μαΐου, στις 8.00 το απόγευμα.

Περισσότερα...

Πρό(σ)κληση για debate από τη «Συμμαχία Ηπειρωτών»

  • PDF

Για απουσία πολιτικού διαλόγου κατηγορεί τις υπόλοιπες παρατάξεις ο Γ. Ζάψας

zapsas antiperifereiarxesΠρόσκληση σε άμεσο δημόσιο διάλογο (debate) σε χρόνο και χώρο που θα συναποφασιστεί και ο οποίος θα καλυφτεί δημοσιογραφικά από τα έντυπα και τα ηλεκτρονικά μέσα απηύθυνε σήμερα ο επικεφαλής της παράταξης «Συμμαχία Ηπειρωτών», και υποψήφιος Περιφερειάρχης Ηπείρου, Γιώργος Ζάψας.

Περισσότερα...

Το πρόγραμμα της «Ήπειρος Ανατροπής» για την Περιφέρεια

  • PDF

gerobasilh fylladioΤους άξονες του προγράμματός της δημοσιοποίησε η παράταξη «Ήπειρος Ανατροπής» με επικεφαλής την υποψήφια Περιφερειάρχη Όλγα Γεροβασίλη. Οι άξονες αποτελούν την πρόταση της παράταξης για την παραγωγική, κοινωνική, οικονομική και περιβαλλοντική ανασυγκρότηση της Περιφέρειας Ηπείρου, που αποτυπώνει τις αρχές, τις αξίες, τον σχεδιασμό, τον προγραμματισμό και τη στόχευσή της.

Περισσότερα...

Debate υποψηφίων δημάρχων ζητά ο Άρης Μπαρτζώκας

  • PDF

dhmarxeioΠρόσκληση για κοινή διακαναλική τηλεοπτική εμφάνιση των υποψηφίων Δημάρχων για το Δήμο Ιωαννιτών, στην οποία θα απαντήσουν σε ερωτήσεις δημοσιογράφων (debate) σχετικά με το πρόγραμμα των συνδυασμών τους και την επόμενη μέρα στο Δήμο, εξέδωσε ο επικεφαλής της παράταξης «ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΤΩΡΑ», κος Άρης Μπαρτζώκας.

Τελευταία Ενημέρωση στις Σάββατο, 03 Μάιος 2014 17:53

Περισσότερα...

Η «Μάχη» των προγραμμάτων

  • PDF

«Ενότητα Πολιτών» και «Ανεξάρτητη Δημοτική Πρωτοπορία»... κονταροχτυπιούνται για τις προτάσεις τους

dhmarxeioΜετά την κατάθεση των ψηφοδελτίων που φανέρωσαν σε πολύ μεγάλο βαθμό τη δυναμική που έχει κάθε παράταξη στον δήμο Ιωαννιτών, ήρθε η ώρα για την «μάχη» των προγραμμάτων.

Αυτή επικεντρώνεται μεταξύ των δύο μεγάλων παρατάξεων του δημοτικού συμβουλίου, της «Ενότητας Πολιτών Νέα Γιάννενα – Κοινωνία Πολιτών και της «Ανεξάρτητης Δημοτικής Πρωτοπορίας» που λογικά θα διασταυρώσουν τα ξίφη τους και τη δεύτερη Κυριακή των εκλογών από όπου θα προκύψει και η επόμενη Δημοτική Αρχή.

Τελευταία Ενημέρωση στις Παρασκευή, 02 Μάιος 2014 15:42

Περισσότερα...

Πανηπειρωτική: «Πλήρης αδιαφορία για τη φύλαξη των συνόρων»

  • PDF

 Ψήφισμα διαμαρτυρίας στον πρόεδρο της βουλής

pse kapsalis synoraΓια πλήρη αδιαφορία της κυβέρνησης σε ότι αφορά την φύλαξη των συνόρων των τριών ακριτικών επαρχιών Φιλιατών, Πωγωνίου και Κόνιτσας, αλλά και της Δ. Μακεδονίας έκανε λόγο ο Πρόεδρος της Πανηπειρωτικής Γ. Οικονόμου κατά τη διάρκεια συνέντευξης τύπου που παραχώρησε η Πανηπειρωτική την Τρίτη.

Τελευταία Ενημέρωση στις Τετάρτη, 30 Απρίλιος 2014 16:23

Περισσότερα...

Το σχέδιο για την ανάπτυξη του Δήμου από την Ανεξάρτητη Δημοτική Πρωτοπορία

  • PDF

lekanopedioΙδιωτικές επενδύσεις, ανάπτυξη υποδομών και τουρισμού, περιστολή δαπανών

Τον πρώτο από τους πέντε πυλώνες του προγράμματός της ο οποίος αφορά στην Ανάπτυξη – εξεύρεση πόρων, ανακοίνωσε σήμερα η Ανεξάρτητη Δημοτική Πρωτοπορία.

Όπως τονίζει σε αυτή την κρίσιμη οικονομική συγκυρία, ένα μοντέλο διαχείρισης πόρων που διατίθενται από το Κράτος δεν μπορεί να είναι βιώσιμο για τις τοπικές κοινωνίες. Έτσι η επόμενη 5ετία θα κριθεί από την ικανότητα και τη δημιουργικότητα που θα επιδείξουν οι Δημοτικές αρχές στην εξεύρεση νέων πόρων που δεν θα προέρχονται μόνον από το Κράτος.

Περισσότερα...

Το ψηφοδέτιο της παράταξης ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ

  • PDF

kalpiΒούζας Χρυσόστομος του Γεωργίου

(Υποψήφιος Δήμαρχος)

 

Εκλογική Περιφέρεια Εκάλης

Αρβανίτης Κων/νος του Βασιλείου

Γκόγκος Πέτρος του Αριστείδη

Μήτσογλου Αλκιβιάδης του Μωυσή

Μπάρκας Ιωάννης του Βασιλείου

Μπονόβας Χριστόδουλος του Κων/νου

Τάτσης Βασίλειος του Θεοδώρου

Εκλογική Περιφέρεια Ευρυμενών

Κατσάνος Φίλιππος του Ιωάννη

Μπάτζιος Δημήτριος του Αλεξίου

Τζάλλας Παναγιώτης του Δημητρίου

Ψύχα Βενετία του Βασιλείου

 

Εκλογική Περιφέρεια Ζίτσας

Καραμπίνας Κων/νος του Αλεξάνδρου

Μπράγιας Φώτιος του Θωμά

Νούσιας Νικόλαος του Χρυσοστόμου

Τόρη Γεωργία του Αχιλλέα

 

Εκλογική Περιφέρεια Μολοσσών

Καλόγηρος Δημήτριος του Ευαγγέλου

Κέμος Σπυρίδων του Γεωργίου

Μακάτης Μαργαρίτης του Χρήστου

Παππάς Μάνθος του Δημητρίου

Τσαμπούρη Ελένη του Αναστασίου

 

Εκλογική Περιφέρεια Πασσαρώνος

Αλεξούδη - Γκαβρέση Παρασκευή του Ιωάννη

Διαμάντης Παναγιώτης του Ευθυμίου

Ζαφείρης Σωτήριος του Σπυρίδωνα

Ζούμπας Θεόδωρος του Αναστασίου

Θεμελής Παύλος του Σπυρίδωνα

Καζανά Βασιλική του Ελευθερίου

Καραμήτσος Γεώργιος Δημητρίου

Κασκανάκος Κων/νος του Στεφάνου

Καψάλης Ιωάννης του Σταύρου

Κώτση Ευδοκία του Βασιλείου

Μαλλάτος Φώτιος του Αλέξανδρου

Μάντζιος Βασίλειος του Φιλίππου

Ντούλιας Βασίλειος του Δημοσθένη

Πάκου Ελένη του Διογένη

Παπαϊωάννου Χριστόδουλος του Χαρίση

Πράσσος Αναστάσιος Ιωάννη

Ράγγος Χρηστάκης του Διονυσίου

Στεφοπούλου Σοφία του Σταύρου

Στέφος Θεόδωρος του Στέφου

Τασιούλας Ιωάννης του Θωμά

Τζιάλλα Όλγα του Θεοδώρου

Τριανταφύλλου Χαρίκλεια του Χρήστου

Τσιακοπούλου Νικολέττα του Αθανασίου

Τσόλης Ιωάννης του Κων/νου

Χαρλάς Βασίλειος του Κων/νου

 

Δημοτική Κοινότητα Ελεούσας

Βελτσίστας Αλέξανδρος του Γεωργίου

Μούτας Βασίλειος του Ευαγγέλου

Μπάρκας Γεώργιος του Λεωνίδα

Μπάτση Μαριάννα του Χρήστου (Ντούγια)

Μυλωνάς Ελευθέριος του Ευαγγέλου

Ράρρα Παναγιώτα του Βασιλείου

 

Τοπική Κοινότητα Αγίου Ιωάννου

Καμωνάς Παναγιώτης του Αναστασίου

Λάμπρου Βασιλική του Νικολάου

Στρατηγάκης Νικόλαος του Αθανασίου

Τσέντη Μαρία του Μιχαήλ

Τοπική Κοινότητα Αετοπέτρας

Μπάτσος Πέτρος του Αλεξάνδρου

 

Τοπική Κοινότητα Αναργύρων

Τζιούμας Ελευθέριος του Νικολάου

 

Τοπική Κοινότητα Άνω Λαψίστης

Ζούμπα Ευλαμπία του Θεοδώρου

 

Τοπική Κοινότητα Ασφάκας

Παπαδόπουλος Φώτιος του Χριστοδούλου

Πολυχρονιάδης Σταύρος του Λαζάρου

 

Τοπική Κοινότητα Βαγενιτίου

Καμωνάς Δημήτριος του Θεοφάνη

 

Τοπική Κοινότητα Βασιλοπούλου

Σταύρου Ευγενία του Κων/νου

 

Τοπική Κοινότητα Βατατάδων

Λίγδα Κωνσταντίνα του Πέτρου

 

Τοπική Κοινότητα Βερενίκης

Ζιάγκας Ευάγγελος του Δονάτου

 

Τοπική Κοινότητα Βλαχατάνου

Βασιλείου Αλεξάνδρα του Νικολάου

 

Τοπική Κοινότητα Βουνοπλαγιάς

Μπόσδρα Βασιλική του Βασιλείου

Μπουκουβάλας Ευάγγελος του Γιάννη

Νούσιας Κων/νος του Χρήστου

 

Τοπική Κοινότητα Βουτσαρά

Μάντζιου Αικατερίνη του Τρύφωνα

Κώστας Δημήτριος του Ευαγγέλου

 

Τοπική Κοινότητα Βροσίνας

Τάσσης Σταύρος του Δημητρίου

 

Τοπική Κοινότητα Βρυσούλας

Αδαμόπουλος Θεοδώσιος του Βασιλείου

 

Τοπική Κοινότητα Γαβρισιών

Πολύζου Πηνελόπη του Δημητρίου

 

Τοπική Κοινότητα Γιουργιάνιστα

Αλεξίου Κων/νος του Ευαγγέλου

 

Τοπική Κοινότητα Γκριμπόβου

Παύλου – Οικονόμου Αναστασία του Δημητρίου

Σαράκης Ηλίας του Χριστοφόρου

 

Τοπική Κοινότητα Γραμμένου

Μπούρμπου Σοφία του Κων/νου

Παπάζης Γεώργιος του Ιωάννη

 

Τοπική Κοινότητα Γρανίτσας

Παππάς Περικλής του Αναστασίου

 

Τοπική Κοινότητα Γρανιτσοπούλας

Πάκου Φανή του Ευάγγελου

 

Τοπική Κοινότητα Δαφνοφύτου

Μιχόπουλος Μιχαήλ του Ιωάννη

Τούντας Αναστάσιος του Γεωργίου

 

Τοπική Κοινότητα Δελβινακοπούλου

Στράκας Βασίλειος του Αριστείδη

 

Τοπική Κοινότητα Δεσποτικού

Μπαλάφα - Σιόγκα Ροδούλα του Τρύφωνα

 

Τοπική Κοινότητα Δοβλά

Ντόκος Νικόλαος του Μάρκου

 

Τοπική Κοινότητα Εκκλησοχωρίου

Ζώτος Παναγιώτης του Βασιλείου

 

Τοπική Κοινότητα Ζαλόγγου

Βασιλείου Χρήστος του Ιωάννη

Πρεμέτης Παντελής του Βασιλείου

 

Τοπική Κοινότητα Ζίτσας

Κώτσιας Ιωάννης του Θεοφάνη

Λιάκου Αγγελική του Γεωργίου

Νούλης Περικλής του Κων/νου

Τσόλαρου Ειρήνη του Αχιλλέα (Μαγκλογιάννη)

 

Τοπική Κοινότητα Ζωοδόχου

Νίτσα Ανθούλα του Μιχαήλ

Σιώζιος Βασίλειος του Φιλίππου

 

Τοπική Κοινότητα Καλοχωρίου

Κολιός Περικλής του Μιλτιάδη

 

Τοπική Κοινότητα Καρίτσας

Γεωργόπουλος Πέτρος του Παναγιώτη

Γεωργοπούλου Κων/να του Βασιλείου

 

Τοπική Κοινότητα Κάτω Λαψίστας

Δάμος Θεόδωρος του Θεοδώρου

Μπράγιας Αναστάσιος του Βύρωνα

Ντίνος Νικόλαος του Χρήστου

 

Τοπική Κοινότητα Κληματιάς

Λιάκος Ευάγγελος του Περικλή

 

Τοπική Κοινότητα Κουρέντων

Αγγέλη Μαργαρίτα του Παύλου

 

Τοπική Κοινότητα Λευκοθέας

Μάνθου Ευδοκία του Γεωργίου

 

Τοπική Κοινότητα Λιγοψας

Σιχλιμίρης Βασίλειος του Αλεξάνδρου

Τσέφος Κων/νος του Γεωργίου

 

Τοπική Κοινότητα Λοφίσκου

Σπέγγος Θεόδωρος του Σταύρου

 

Τοπική Κοινότητα Λύγγου

Κοσμάς Χρήστος του Λάμπρου

Μάλιος Σταύρος του Χρυσοστόμου

 

Τοπική Κοινότητα Μεγ. Γαρδικίου

Αναστασίου Γεώργιος του Κων/νου

 

Τοπική Κοινότητα Μεταμόρφωσης

Μπάρκα Ευαγγελία του Ιωάννη

Μπάρκας Δημήτριος του Ευαγγέλου

Χατζής Ζήσης – Νεκτάριος του Κων/νου

 

Τοπική Κοινότητα Νεοχωρίου

Ζαφείρης Βασίλειος του Παντελή

 

Τοπική Κοινότητα Παλιουρής

Κίτσιου Γιαννούλα του Ξενοφώντα

 

Τοπική Κοινότητα Περάτης

Λέτσιος Γρηγόριος του Βασιλείου

 

Τοπική Κοινότητα Πετραλώνων

Μηλιώνης Χαρίλαος του Αθανασίου

Σκαμνιάς Δημήτριος του Φωτίου

 

Τοπική Κοινότητα Πετσαλίου

Γκόγκος Ευάγγελος του Αριστείδη

Κατσιαμέτη Αικατερίνη του Δημητρίου

Μητσόπουλος Χρήστος του Κων/νου

 

Τοπική Κοινότητα Πολυδώρου

Ζώης Χρήστος του Κων/νου

 

Τοπική Κοινότητα Πολυλόφου

Καραλής Χρήστος του Ελευθερίου

Κέφος Ιωάννης του Κων/νου

 

Τοπική Κοινότητα Πρωτόπαππα

Κώτσια Λεμονιά του Ανδρέα

 

Τοπική Κοινότητα Ραδοβιζίου

Τζοβάρας Κων/νος του Σταύρου

 

Τοπική Κοινότητα Ριζού

Γκάβλος Βασίλειος του Γεωργίου

Ζώης – Παππάς Δημήτριος του Σταύρου

 

Τοπική Κοινότητα Ροδοτοπίου

Γαβαλά Ευδοξία του Κων/νου

Ζώης Παναγιώτης του Χρήστου

 

Τοπική Κοινότητα Σουλοπούλου

Πέτσα Ουρανία του Ευαγγέλου

Ταβοπούλου Αικατερίνη του Αντωνίου

Τοπική Κοινότητα Φωτεινού

Σαράκη Σοφία του Βασιλείου

 

Τοπική Κοινότητα Χίνκας

Κόκκινου Αρετή του Γεωργίου

Το ψηφοδέλτιο της παράταξης Πορεία Ελπίδας

  • PDF

kalpiΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΕΓΝΑΤΙΑΣ

1 ΑΓΓΕΛΗ ΕΛΕΝΗ (ΒΙΚΥ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2 ΓΚΟΥΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3 ΚΑΖΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4 ΚΟΝΤΟΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5 ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6 ΛΑΜΠΡΙΤΣΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

7 ΜΗΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

8 ΜΠΟΓΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

9 ΠΑΠΑÏΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

10 ΣΙΩΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

11 ΤΖΙΜΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

12 ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

13 ΤΣΙΑΤΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

14 ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΗΛΙΑ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΜΕΤΣΟΒΟΥ

1 ΑΓΓΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2 ΒΑΔΕΒΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑÏΟΥ

3 ΒΑΔΕΒΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

4 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

5 ΔΑΣΟΥΛΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6 ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7 ΜΠΑΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8 ΜΠΙΣΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΡΙΚΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

9 ΜΠΙΣΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΚΑΛΝΤΑΡΑΣ) του ΜΙΧΑΗΛ

10 ΜΠΟΥΜΠΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

11 ΜΠΟΥΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΓΟΥΛΙΑΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ

12 ΝΑΚΟΥ ΔΑΦΝΙΤΣΑ (ΔΑΦΝΗ) του ΧΡΗΣΤΟΥ

13 ΠΑÏΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

14 ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

15 ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

16 ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

17 ΤΑΛΑΡΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

18 ΤΖΑΡΟΥΧΗ ΕΡΑΣΜΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

19 ΧΡΟΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΜΗΛΕΑΣ

1 ΚΥΡΓΟΤΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ

2 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΛΕΥΚΟΘΕΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

3 ΧΑΣΙΩΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΠΑΠΑΖΗ) του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΤΣΟΒΟΥ

1 ΒΕΛΙΒΑΣΗΣ ΑΙΜΗΛΙΑΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

2 ΚΑΛΟΜΟΙΡΗ ΔΟΜΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

3 ΚΙΟΥΡΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

4 ΚΟΥΤΣΑΜΑΝΗ ΓΚΟΛΦΩ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5 ΠΑΦΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6 ΤΕΤΣΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΝΗΛΙΟΥ

1 ΚΑΡΑΜΙΧΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2 ΚΩΣΤΑΜΕΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

3 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

4 ΤΖΑΡΟΥΧΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ

1 ΜΠΙΤΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΓΑΛΗΣ ΓΟΤΙΣΤΑΣ

1 ΝΙΚΟΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3 ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΓΑΛΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

1 ΔΗΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

2 ΠΛΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3 ΣΙΩΖΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4 ΤΣΙΟΓΚΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΗΛΕΑΣ

1 ΓΚΑΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΥΛΟΥ

2 ΚΟΥΤΕΛΙΔΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3 ΜΙΣΑΡΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

4 ΜΠΛΑΝΑ ΓΙΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΙΚΡΑΣ ΓΟΤΙΣΤΑΣ

1 ΓΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

2 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΙΚΡΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

1 ΓΑΡΑΦΑ ΦΑΝΗ του ΕΠΑΠΕΙΝΩΝΔΑ

2 ΣΤΑΥΡΟΥ ΠΑΥΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΙΤΣΑΙΝΩΝ

1 ΚΑΤΣΕΦΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2 ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΕΟΝΤΑΡΗ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΗΣ

1 ΚΑΡΑΚΙΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

2 ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3 ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Το ψηφοδέλτιο της παράταξης Δύναμη Ενότητας κι Ευθύνης για το Πωγώνι

  • PDF

kalpiΝΤΟΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ

1 ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2 ΔΡΙΒΑΣ ΗΛΙΑΣ ΛΑΖΑΡΟΥ

3 ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΩΜΑ

4 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5 ΖΗΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6 ΛΩΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7 ΝΤΟΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

8 ΝΤΡΙΚΟΣ ΘΩΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΥ

9 ΣΙΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΩ ΠΩΓΩΝΙΟΥ

1 ΜΕΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑ

2 ΝΤΟΝΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

3 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4 ΠΟΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

5 ΣΙΟΥΖΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6 ΤΣΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΥ

7 ΤΣΕΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗ

8 ΤΣΕΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΗΣΗ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ

1 ΒΙΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ

3 ΚΥΡΙΤΣΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΥ

4 ΛΟΥΙΖΟΥ ΜΑΡΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

5 ΜΑΚΡΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6 ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

7 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΦΩΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗ

8 ΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑ

9 ΤΣΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

10 ΧΑΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΠΑΚΙΟΥ

1 ΓΟΓΟΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗ

2 ΖΗΝΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

3 ΜΑΤΣΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΥ

4 ΜΠΟΝΤΙΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5 ΜΠΟΣΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΗΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7 ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΘΩΜΑ

8 ΧΑΡΙΣΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΑΝΔΡΕΑ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΒΔΑΝΗΣ

1 ΜΠΟΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΘΕΟΦΑΝΗ

2 ΡΑΠΤΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΩΓΩΝΙΑΝΗΣ

1 ΓΚΡΕΜΟΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ

1 ΜΠΟΥΝΤΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

2 ΤΣΙΑΤΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΜΙΧΑΗΛ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΩ ΡΑΒΕΝΙΩΝ

1 ΓΚΙΩΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΥ

2 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΕΤΗΣ

1 ΧΑΡΙΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΟΦΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥ

2 ΑΡΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΗΣΣΑΝΗΣ

1 ΓΚΟΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2 ΓΚΟΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

3 ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4 ΧΟΥΣΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΡΟΝΤΙΣΜΕΝΗΣ

1 ΣΚΑΡΩΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ

1 ΚΑΛΥΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ

1 ΚΟΥΡΔΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΛΙΑ

2 ΠΑΝΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΤΙΜΟΛΕΩΝΤΟΣ

4 ΧΑΡΙΣΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΗΜΟΚΟΡΙΟΥ

1 ΛΙΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΙΩΑΝΝΗ

2 ΣΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΟΛΙΑΝΩΝ

1 ΔΟΚΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2 ΚΕΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΥ

3 ΤΣΑΚΑ ΟΛΓΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4 ΧΑΛΚΙΑ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΟΛΟΥ

1 ΣΤΑΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΡΥΜΑΔΩΝ

1 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

2 ΝΕΑΝΘΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΙΕΡΟΜΝΗΜΗΣ

1 ΚΑΡΑΚΙΤΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2 ΦΩΤΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΚΟΛΑΚΚΟΥ

1 ΜΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΠΑΚΙΟΥ

1 ΚΟΛΙΑΚΗ ΝΤΑΓΚΜΑΡ-ΒΕΡΑ ΚΛΑΟΥΣ

2 ΜΑΣΤΟΡΑ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3 ΜΠΟΝΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΑΝΙΑΝΗΣ

1 ΤΣΟΥΛΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗ

1 ΓΚΟΓΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΩΤΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΩ ΜΕΡΟΠΗΣ

1 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2 ΗΛΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΩ ΡΑΒΕΝΙΩΝ

1 ΒΛΕΣΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2 ΜΠΑΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΡΑΣΟΒΟΥ

1 ΒΑΚΑΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΓΓΕΛΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ

1 ΓΡΑΜΜΟΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

2 ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

3 ΤΖΙΟΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4 ΦΟΥΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΥΚΛΙΩΝ

1 ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΖΗΚΟΥ

2 ΝΑΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

3 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ

4 ΤΑΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

1 ΜΗΤΣΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

2 ΡΕΝΤΖΟΥΛΑ ΑΡΕΤΗ ΑΝΔΡΕΑ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΤΙΣΜΑΤΩΝ

1 ΝΤΕΜΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ

2 ΣΠΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΒΔΑΝΗΣ

1 ΚΟΨΙΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2 ΜΠΟΥΤΣΕΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΜΝΗΣ

1 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2 ΦΩΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΖΑΡΑΚΙΟΥ

1 ΚΑΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

2 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

1 ΣΙΩΜΟΥ ΙΟΥΛΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΥΡΟΝΟΡΟΥΣ

1 ΜΠΑΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ

1 ΓΚΟΓΚΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2 ΛΕΚΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΡΟΠΗΣ

1 ΜΠΙΤΙΚΑ ΟΛΓΑ ΑΧΙΛΛΕΑ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΓΡΑΔΩΝ

1 ΚΛΕΙΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2 ΣΙΧΛΙΜΙΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΕΙΝΟΥ ΞΗΡΟΒΑΛΤΟΥ

1 ΒΑΛΕΡΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΦΩΤΙΟΥ

2 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΙΟΠΥΡΓΟΥ

1 ΚΑΛΕΣΙΩΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2 ΤΖΙΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ

1 ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

2 ΒΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΥ

3 ΓΚΟΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4 ΜΠΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

1 ΒΙΛΙΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2 ΤΣΙΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΝΤΙΚΑΤΩΝ

1 ΤΣΩΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΩΓΩΝΙΑΝΗΣ

1 ΒΑΛΕΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2 ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΕΠΕΤΙΣΤΗΣ

1 ΔΑΣΚΑΛΟΣ ΦΡΙΞΟΣ ΘΩΜΑ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΙΑΧΟΒΟΥ

1 ΤΣΑΝΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΘΕΟΧΑΡΗ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΟΥΨΙΑΣ

1 ΣΙΔΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΙΤΑΡΙΑΣ

1 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΞΑΝΘΙΠΠΗ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2 ΣΑΡΑΝΤΑΡΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΘΩΜΑ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΑΥΡΟΣΚΙΑΔΙΟΥ

1 ΣΤΡΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΡΑΤΙΝΙΣΤΑΣ

1 ΗΛΙΑΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΕΡΙΑΧΙΟΥ

1 ΜΠΑΣΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΑΡΑΓΓΙΟΥ

1 ΚΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΑΡΑΥΓΗΣ

1 ΒΟΚΟΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΡΥΣΟΡΡΑΧΗΣ

1 ΔΕΡΒΕΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

2 ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

1 ΣΧΙΖΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Το ψηφοδέλτιο της παράταξης Λαϊκή Συσπείρωση δήμου Πωγωνίου

  • PDF

kalpiΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΤΡΥΦΩΝΑ Υποψήφιος Δήμαρχος

 

Εκλογική Περιφέρεια ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ

ΔΑΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΥΛΟΥ

ΛΑΜΠΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΝΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΠΑΠΠΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

Εκλογική Περιφέρεια ΑΝΩ ΠΩΓΩΝΙΟΥ

ΖΙΑΝΝΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ

ΝΙΤΑ ΓΚΟΛΦΩ του ΚΩΝΑΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

 

Εκλογική Περιφέρεια ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ

ΚΟΝΤΑΡΓΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΟΥΜΕΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΟΥΦΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΜΑΝΤΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΜΠΟΖΙΑΡΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΠΑΣΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Εκλογική Περιφέρεια ΚΑΛΠΑΚΙΟΥ

ΚΙΑΦΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΛΑΖΑΡΟΥ

ΜΠΟΜΠΟΛΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΖΟΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΣΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ)

ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Εκλογική Περιφέρεια ΛΑΒΔΑΝΗΣ

ΚΟΥΡΓΙΑ ΗΛΕΚΤΡΑ του ΘΩΜΑ

 

Τοπική Κοινότητα ΑΡΕΤΗΣ

ΒΑΚΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΟΙΝΟΝΟΜΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ

ΠΑΝΤΟΥ ΑΜΑΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΣΚΟΥΠΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

Τοπική Κοινότητα ΔΟΛΙΑΝΩΝ

ΤΣΑΜΠΑ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΠΟΛΥΖΩΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα ΙΕΡΟΜΝΗΜΗΣ

ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

Τοπική Κοινότητα ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΟΥ

ΤΑΣΙΟΥΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΤΑΣΙΟΥΛΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα ΚΑΤΩ ΡΑΒΕΝΙΩΝ

ΣΙΟΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

 

Τοπική Κοινότητα ΚΕΡΑΣΟΒΟΥ

ΠΑΣΧΟΥ ΑΛΙΚΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα ΚΟΥΚΛΙΩΝ

ΝΑΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα ΛΙΜΝΗΣ

ΣΙΑΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα ΜΑΖΑΡΑΚΙΟΥ

ΠΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

ΜΠΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα ΜΑΥΡΟΝΟΡΟΥ

ΜΟΥΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΟΥΤΣΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΗΛΙΑ

 

Τοπική Κοινότητα ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΙΑΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

 

Τοπική Κοινότητα ΝΕΓΡΑΔΩΝ

ΚΙΑΦΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα ΠΟΝΤΙΚΑΤΩΝ

ΔΕΡΜΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του ΘΩΜΑ

 

Τοπική Κοινότητα ΡΕΠΕΤΙΣΤΗΣ

ΤΣΙΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα ΣΙΤΑΡΙΑΣ

ΒΑΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΑΓΙΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

 

Τοπική ΚοινότηταΧΡΥΣΟΡΡΑΧΗΣ

ΛΙΑΠΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΖΙΑΝΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ