Sun06252017

Last update04:31:18 AM GMT

Font Size

Profile

Cpanel

ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ

Το σχέδιο για την ανάπτυξη του Δήμου από την Ανεξάρτητη Δημοτική Πρωτοπορία

  • PDF

lekanopedioΙδιωτικές επενδύσεις, ανάπτυξη υποδομών και τουρισμού, περιστολή δαπανών

Τον πρώτο από τους πέντε πυλώνες του προγράμματός της ο οποίος αφορά στην Ανάπτυξη – εξεύρεση πόρων, ανακοίνωσε σήμερα η Ανεξάρτητη Δημοτική Πρωτοπορία.

Όπως τονίζει σε αυτή την κρίσιμη οικονομική συγκυρία, ένα μοντέλο διαχείρισης πόρων που διατίθενται από το Κράτος δεν μπορεί να είναι βιώσιμο για τις τοπικές κοινωνίες. Έτσι η επόμενη 5ετία θα κριθεί από την ικανότητα και τη δημιουργικότητα που θα επιδείξουν οι Δημοτικές αρχές στην εξεύρεση νέων πόρων που δεν θα προέρχονται μόνον από το Κράτος.

Περισσότερα...

Το ψηφοδέτιο της παράταξης ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ

  • PDF

kalpiΒούζας Χρυσόστομος του Γεωργίου

(Υποψήφιος Δήμαρχος)

 

Εκλογική Περιφέρεια Εκάλης

Αρβανίτης Κων/νος του Βασιλείου

Γκόγκος Πέτρος του Αριστείδη

Μήτσογλου Αλκιβιάδης του Μωυσή

Μπάρκας Ιωάννης του Βασιλείου

Μπονόβας Χριστόδουλος του Κων/νου

Τάτσης Βασίλειος του Θεοδώρου

Εκλογική Περιφέρεια Ευρυμενών

Κατσάνος Φίλιππος του Ιωάννη

Μπάτζιος Δημήτριος του Αλεξίου

Τζάλλας Παναγιώτης του Δημητρίου

Ψύχα Βενετία του Βασιλείου

 

Εκλογική Περιφέρεια Ζίτσας

Καραμπίνας Κων/νος του Αλεξάνδρου

Μπράγιας Φώτιος του Θωμά

Νούσιας Νικόλαος του Χρυσοστόμου

Τόρη Γεωργία του Αχιλλέα

 

Εκλογική Περιφέρεια Μολοσσών

Καλόγηρος Δημήτριος του Ευαγγέλου

Κέμος Σπυρίδων του Γεωργίου

Μακάτης Μαργαρίτης του Χρήστου

Παππάς Μάνθος του Δημητρίου

Τσαμπούρη Ελένη του Αναστασίου

 

Εκλογική Περιφέρεια Πασσαρώνος

Αλεξούδη - Γκαβρέση Παρασκευή του Ιωάννη

Διαμάντης Παναγιώτης του Ευθυμίου

Ζαφείρης Σωτήριος του Σπυρίδωνα

Ζούμπας Θεόδωρος του Αναστασίου

Θεμελής Παύλος του Σπυρίδωνα

Καζανά Βασιλική του Ελευθερίου

Καραμήτσος Γεώργιος Δημητρίου

Κασκανάκος Κων/νος του Στεφάνου

Καψάλης Ιωάννης του Σταύρου

Κώτση Ευδοκία του Βασιλείου

Μαλλάτος Φώτιος του Αλέξανδρου

Μάντζιος Βασίλειος του Φιλίππου

Ντούλιας Βασίλειος του Δημοσθένη

Πάκου Ελένη του Διογένη

Παπαϊωάννου Χριστόδουλος του Χαρίση

Πράσσος Αναστάσιος Ιωάννη

Ράγγος Χρηστάκης του Διονυσίου

Στεφοπούλου Σοφία του Σταύρου

Στέφος Θεόδωρος του Στέφου

Τασιούλας Ιωάννης του Θωμά

Τζιάλλα Όλγα του Θεοδώρου

Τριανταφύλλου Χαρίκλεια του Χρήστου

Τσιακοπούλου Νικολέττα του Αθανασίου

Τσόλης Ιωάννης του Κων/νου

Χαρλάς Βασίλειος του Κων/νου

 

Δημοτική Κοινότητα Ελεούσας

Βελτσίστας Αλέξανδρος του Γεωργίου

Μούτας Βασίλειος του Ευαγγέλου

Μπάρκας Γεώργιος του Λεωνίδα

Μπάτση Μαριάννα του Χρήστου (Ντούγια)

Μυλωνάς Ελευθέριος του Ευαγγέλου

Ράρρα Παναγιώτα του Βασιλείου

 

Τοπική Κοινότητα Αγίου Ιωάννου

Καμωνάς Παναγιώτης του Αναστασίου

Λάμπρου Βασιλική του Νικολάου

Στρατηγάκης Νικόλαος του Αθανασίου

Τσέντη Μαρία του Μιχαήλ

Τοπική Κοινότητα Αετοπέτρας

Μπάτσος Πέτρος του Αλεξάνδρου

 

Τοπική Κοινότητα Αναργύρων

Τζιούμας Ελευθέριος του Νικολάου

 

Τοπική Κοινότητα Άνω Λαψίστης

Ζούμπα Ευλαμπία του Θεοδώρου

 

Τοπική Κοινότητα Ασφάκας

Παπαδόπουλος Φώτιος του Χριστοδούλου

Πολυχρονιάδης Σταύρος του Λαζάρου

 

Τοπική Κοινότητα Βαγενιτίου

Καμωνάς Δημήτριος του Θεοφάνη

 

Τοπική Κοινότητα Βασιλοπούλου

Σταύρου Ευγενία του Κων/νου

 

Τοπική Κοινότητα Βατατάδων

Λίγδα Κωνσταντίνα του Πέτρου

 

Τοπική Κοινότητα Βερενίκης

Ζιάγκας Ευάγγελος του Δονάτου

 

Τοπική Κοινότητα Βλαχατάνου

Βασιλείου Αλεξάνδρα του Νικολάου

 

Τοπική Κοινότητα Βουνοπλαγιάς

Μπόσδρα Βασιλική του Βασιλείου

Μπουκουβάλας Ευάγγελος του Γιάννη

Νούσιας Κων/νος του Χρήστου

 

Τοπική Κοινότητα Βουτσαρά

Μάντζιου Αικατερίνη του Τρύφωνα

Κώστας Δημήτριος του Ευαγγέλου

 

Τοπική Κοινότητα Βροσίνας

Τάσσης Σταύρος του Δημητρίου

 

Τοπική Κοινότητα Βρυσούλας

Αδαμόπουλος Θεοδώσιος του Βασιλείου

 

Τοπική Κοινότητα Γαβρισιών

Πολύζου Πηνελόπη του Δημητρίου

 

Τοπική Κοινότητα Γιουργιάνιστα

Αλεξίου Κων/νος του Ευαγγέλου

 

Τοπική Κοινότητα Γκριμπόβου

Παύλου – Οικονόμου Αναστασία του Δημητρίου

Σαράκης Ηλίας του Χριστοφόρου

 

Τοπική Κοινότητα Γραμμένου

Μπούρμπου Σοφία του Κων/νου

Παπάζης Γεώργιος του Ιωάννη

 

Τοπική Κοινότητα Γρανίτσας

Παππάς Περικλής του Αναστασίου

 

Τοπική Κοινότητα Γρανιτσοπούλας

Πάκου Φανή του Ευάγγελου

 

Τοπική Κοινότητα Δαφνοφύτου

Μιχόπουλος Μιχαήλ του Ιωάννη

Τούντας Αναστάσιος του Γεωργίου

 

Τοπική Κοινότητα Δελβινακοπούλου

Στράκας Βασίλειος του Αριστείδη

 

Τοπική Κοινότητα Δεσποτικού

Μπαλάφα - Σιόγκα Ροδούλα του Τρύφωνα

 

Τοπική Κοινότητα Δοβλά

Ντόκος Νικόλαος του Μάρκου

 

Τοπική Κοινότητα Εκκλησοχωρίου

Ζώτος Παναγιώτης του Βασιλείου

 

Τοπική Κοινότητα Ζαλόγγου

Βασιλείου Χρήστος του Ιωάννη

Πρεμέτης Παντελής του Βασιλείου

 

Τοπική Κοινότητα Ζίτσας

Κώτσιας Ιωάννης του Θεοφάνη

Λιάκου Αγγελική του Γεωργίου

Νούλης Περικλής του Κων/νου

Τσόλαρου Ειρήνη του Αχιλλέα (Μαγκλογιάννη)

 

Τοπική Κοινότητα Ζωοδόχου

Νίτσα Ανθούλα του Μιχαήλ

Σιώζιος Βασίλειος του Φιλίππου

 

Τοπική Κοινότητα Καλοχωρίου

Κολιός Περικλής του Μιλτιάδη

 

Τοπική Κοινότητα Καρίτσας

Γεωργόπουλος Πέτρος του Παναγιώτη

Γεωργοπούλου Κων/να του Βασιλείου

 

Τοπική Κοινότητα Κάτω Λαψίστας

Δάμος Θεόδωρος του Θεοδώρου

Μπράγιας Αναστάσιος του Βύρωνα

Ντίνος Νικόλαος του Χρήστου

 

Τοπική Κοινότητα Κληματιάς

Λιάκος Ευάγγελος του Περικλή

 

Τοπική Κοινότητα Κουρέντων

Αγγέλη Μαργαρίτα του Παύλου

 

Τοπική Κοινότητα Λευκοθέας

Μάνθου Ευδοκία του Γεωργίου

 

Τοπική Κοινότητα Λιγοψας

Σιχλιμίρης Βασίλειος του Αλεξάνδρου

Τσέφος Κων/νος του Γεωργίου

 

Τοπική Κοινότητα Λοφίσκου

Σπέγγος Θεόδωρος του Σταύρου

 

Τοπική Κοινότητα Λύγγου

Κοσμάς Χρήστος του Λάμπρου

Μάλιος Σταύρος του Χρυσοστόμου

 

Τοπική Κοινότητα Μεγ. Γαρδικίου

Αναστασίου Γεώργιος του Κων/νου

 

Τοπική Κοινότητα Μεταμόρφωσης

Μπάρκα Ευαγγελία του Ιωάννη

Μπάρκας Δημήτριος του Ευαγγέλου

Χατζής Ζήσης – Νεκτάριος του Κων/νου

 

Τοπική Κοινότητα Νεοχωρίου

Ζαφείρης Βασίλειος του Παντελή

 

Τοπική Κοινότητα Παλιουρής

Κίτσιου Γιαννούλα του Ξενοφώντα

 

Τοπική Κοινότητα Περάτης

Λέτσιος Γρηγόριος του Βασιλείου

 

Τοπική Κοινότητα Πετραλώνων

Μηλιώνης Χαρίλαος του Αθανασίου

Σκαμνιάς Δημήτριος του Φωτίου

 

Τοπική Κοινότητα Πετσαλίου

Γκόγκος Ευάγγελος του Αριστείδη

Κατσιαμέτη Αικατερίνη του Δημητρίου

Μητσόπουλος Χρήστος του Κων/νου

 

Τοπική Κοινότητα Πολυδώρου

Ζώης Χρήστος του Κων/νου

 

Τοπική Κοινότητα Πολυλόφου

Καραλής Χρήστος του Ελευθερίου

Κέφος Ιωάννης του Κων/νου

 

Τοπική Κοινότητα Πρωτόπαππα

Κώτσια Λεμονιά του Ανδρέα

 

Τοπική Κοινότητα Ραδοβιζίου

Τζοβάρας Κων/νος του Σταύρου

 

Τοπική Κοινότητα Ριζού

Γκάβλος Βασίλειος του Γεωργίου

Ζώης – Παππάς Δημήτριος του Σταύρου

 

Τοπική Κοινότητα Ροδοτοπίου

Γαβαλά Ευδοξία του Κων/νου

Ζώης Παναγιώτης του Χρήστου

 

Τοπική Κοινότητα Σουλοπούλου

Πέτσα Ουρανία του Ευαγγέλου

Ταβοπούλου Αικατερίνη του Αντωνίου

Τοπική Κοινότητα Φωτεινού

Σαράκη Σοφία του Βασιλείου

 

Τοπική Κοινότητα Χίνκας

Κόκκινου Αρετή του Γεωργίου

Το ψηφοδέλτιο της παράταξης Πορεία Ελπίδας

  • PDF

kalpiΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΕΓΝΑΤΙΑΣ

1 ΑΓΓΕΛΗ ΕΛΕΝΗ (ΒΙΚΥ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2 ΓΚΟΥΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3 ΚΑΖΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4 ΚΟΝΤΟΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5 ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6 ΛΑΜΠΡΙΤΣΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

7 ΜΗΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

8 ΜΠΟΓΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

9 ΠΑΠΑÏΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

10 ΣΙΩΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

11 ΤΖΙΜΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

12 ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

13 ΤΣΙΑΤΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

14 ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΗΛΙΑ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΜΕΤΣΟΒΟΥ

1 ΑΓΓΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2 ΒΑΔΕΒΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑÏΟΥ

3 ΒΑΔΕΒΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

4 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

5 ΔΑΣΟΥΛΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6 ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7 ΜΠΑΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8 ΜΠΙΣΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΡΙΚΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

9 ΜΠΙΣΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΚΑΛΝΤΑΡΑΣ) του ΜΙΧΑΗΛ

10 ΜΠΟΥΜΠΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

11 ΜΠΟΥΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΓΟΥΛΙΑΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ

12 ΝΑΚΟΥ ΔΑΦΝΙΤΣΑ (ΔΑΦΝΗ) του ΧΡΗΣΤΟΥ

13 ΠΑÏΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

14 ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

15 ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

16 ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

17 ΤΑΛΑΡΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

18 ΤΖΑΡΟΥΧΗ ΕΡΑΣΜΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

19 ΧΡΟΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΜΗΛΕΑΣ

1 ΚΥΡΓΟΤΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ

2 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΛΕΥΚΟΘΕΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

3 ΧΑΣΙΩΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΠΑΠΑΖΗ) του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΤΣΟΒΟΥ

1 ΒΕΛΙΒΑΣΗΣ ΑΙΜΗΛΙΑΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

2 ΚΑΛΟΜΟΙΡΗ ΔΟΜΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

3 ΚΙΟΥΡΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

4 ΚΟΥΤΣΑΜΑΝΗ ΓΚΟΛΦΩ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5 ΠΑΦΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6 ΤΕΤΣΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΝΗΛΙΟΥ

1 ΚΑΡΑΜΙΧΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2 ΚΩΣΤΑΜΕΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

3 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

4 ΤΖΑΡΟΥΧΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ

1 ΜΠΙΤΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΓΑΛΗΣ ΓΟΤΙΣΤΑΣ

1 ΝΙΚΟΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3 ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΓΑΛΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

1 ΔΗΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

2 ΠΛΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3 ΣΙΩΖΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4 ΤΣΙΟΓΚΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΗΛΕΑΣ

1 ΓΚΑΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΥΛΟΥ

2 ΚΟΥΤΕΛΙΔΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3 ΜΙΣΑΡΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

4 ΜΠΛΑΝΑ ΓΙΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΙΚΡΑΣ ΓΟΤΙΣΤΑΣ

1 ΓΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

2 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΙΚΡΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

1 ΓΑΡΑΦΑ ΦΑΝΗ του ΕΠΑΠΕΙΝΩΝΔΑ

2 ΣΤΑΥΡΟΥ ΠΑΥΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΙΤΣΑΙΝΩΝ

1 ΚΑΤΣΕΦΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2 ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΕΟΝΤΑΡΗ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΗΣ

1 ΚΑΡΑΚΙΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

2 ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3 ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Το ψηφοδέλτιο της παράταξης Δύναμη Ενότητας κι Ευθύνης για το Πωγώνι

  • PDF

kalpiΝΤΟΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ

1 ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2 ΔΡΙΒΑΣ ΗΛΙΑΣ ΛΑΖΑΡΟΥ

3 ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΩΜΑ

4 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5 ΖΗΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6 ΛΩΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7 ΝΤΟΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

8 ΝΤΡΙΚΟΣ ΘΩΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΥ

9 ΣΙΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΩ ΠΩΓΩΝΙΟΥ

1 ΜΕΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑ

2 ΝΤΟΝΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

3 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4 ΠΟΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

5 ΣΙΟΥΖΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6 ΤΣΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΥ

7 ΤΣΕΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗ

8 ΤΣΕΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΗΣΗ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ

1 ΒΙΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ

3 ΚΥΡΙΤΣΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΥ

4 ΛΟΥΙΖΟΥ ΜΑΡΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

5 ΜΑΚΡΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6 ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

7 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΦΩΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗ

8 ΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑ

9 ΤΣΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

10 ΧΑΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΠΑΚΙΟΥ

1 ΓΟΓΟΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗ

2 ΖΗΝΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

3 ΜΑΤΣΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΥ

4 ΜΠΟΝΤΙΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5 ΜΠΟΣΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΗΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7 ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΘΩΜΑ

8 ΧΑΡΙΣΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΑΝΔΡΕΑ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΒΔΑΝΗΣ

1 ΜΠΟΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΘΕΟΦΑΝΗ

2 ΡΑΠΤΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΩΓΩΝΙΑΝΗΣ

1 ΓΚΡΕΜΟΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ

1 ΜΠΟΥΝΤΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

2 ΤΣΙΑΤΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΜΙΧΑΗΛ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΩ ΡΑΒΕΝΙΩΝ

1 ΓΚΙΩΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΥ

2 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΕΤΗΣ

1 ΧΑΡΙΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΟΦΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥ

2 ΑΡΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΗΣΣΑΝΗΣ

1 ΓΚΟΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2 ΓΚΟΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

3 ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4 ΧΟΥΣΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΡΟΝΤΙΣΜΕΝΗΣ

1 ΣΚΑΡΩΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ

1 ΚΑΛΥΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ

1 ΚΟΥΡΔΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΛΙΑ

2 ΠΑΝΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΤΙΜΟΛΕΩΝΤΟΣ

4 ΧΑΡΙΣΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΗΜΟΚΟΡΙΟΥ

1 ΛΙΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΙΩΑΝΝΗ

2 ΣΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΟΛΙΑΝΩΝ

1 ΔΟΚΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2 ΚΕΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΥ

3 ΤΣΑΚΑ ΟΛΓΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4 ΧΑΛΚΙΑ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΟΛΟΥ

1 ΣΤΑΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΡΥΜΑΔΩΝ

1 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

2 ΝΕΑΝΘΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΙΕΡΟΜΝΗΜΗΣ

1 ΚΑΡΑΚΙΤΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2 ΦΩΤΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΚΟΛΑΚΚΟΥ

1 ΜΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΠΑΚΙΟΥ

1 ΚΟΛΙΑΚΗ ΝΤΑΓΚΜΑΡ-ΒΕΡΑ ΚΛΑΟΥΣ

2 ΜΑΣΤΟΡΑ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3 ΜΠΟΝΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΑΝΙΑΝΗΣ

1 ΤΣΟΥΛΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗ

1 ΓΚΟΓΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΩΤΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΩ ΜΕΡΟΠΗΣ

1 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2 ΗΛΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΩ ΡΑΒΕΝΙΩΝ

1 ΒΛΕΣΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2 ΜΠΑΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΡΑΣΟΒΟΥ

1 ΒΑΚΑΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΓΓΕΛΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ

1 ΓΡΑΜΜΟΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

2 ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

3 ΤΖΙΟΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4 ΦΟΥΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΥΚΛΙΩΝ

1 ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΖΗΚΟΥ

2 ΝΑΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

3 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ

4 ΤΑΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

1 ΜΗΤΣΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

2 ΡΕΝΤΖΟΥΛΑ ΑΡΕΤΗ ΑΝΔΡΕΑ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΤΙΣΜΑΤΩΝ

1 ΝΤΕΜΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ

2 ΣΠΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΒΔΑΝΗΣ

1 ΚΟΨΙΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2 ΜΠΟΥΤΣΕΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΜΝΗΣ

1 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2 ΦΩΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΖΑΡΑΚΙΟΥ

1 ΚΑΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

2 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

1 ΣΙΩΜΟΥ ΙΟΥΛΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΥΡΟΝΟΡΟΥΣ

1 ΜΠΑΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ

1 ΓΚΟΓΚΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2 ΛΕΚΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΡΟΠΗΣ

1 ΜΠΙΤΙΚΑ ΟΛΓΑ ΑΧΙΛΛΕΑ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΓΡΑΔΩΝ

1 ΚΛΕΙΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2 ΣΙΧΛΙΜΙΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΕΙΝΟΥ ΞΗΡΟΒΑΛΤΟΥ

1 ΒΑΛΕΡΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΦΩΤΙΟΥ

2 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΙΟΠΥΡΓΟΥ

1 ΚΑΛΕΣΙΩΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2 ΤΖΙΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ

1 ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

2 ΒΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΥ

3 ΓΚΟΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4 ΜΠΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

1 ΒΙΛΙΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2 ΤΣΙΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΝΤΙΚΑΤΩΝ

1 ΤΣΩΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΩΓΩΝΙΑΝΗΣ

1 ΒΑΛΕΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2 ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΕΠΕΤΙΣΤΗΣ

1 ΔΑΣΚΑΛΟΣ ΦΡΙΞΟΣ ΘΩΜΑ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΙΑΧΟΒΟΥ

1 ΤΣΑΝΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΘΕΟΧΑΡΗ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΟΥΨΙΑΣ

1 ΣΙΔΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΙΤΑΡΙΑΣ

1 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΞΑΝΘΙΠΠΗ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2 ΣΑΡΑΝΤΑΡΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΘΩΜΑ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΑΥΡΟΣΚΙΑΔΙΟΥ

1 ΣΤΡΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΡΑΤΙΝΙΣΤΑΣ

1 ΗΛΙΑΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΕΡΙΑΧΙΟΥ

1 ΜΠΑΣΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΑΡΑΓΓΙΟΥ

1 ΚΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΑΡΑΥΓΗΣ

1 ΒΟΚΟΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΡΥΣΟΡΡΑΧΗΣ

1 ΔΕΡΒΕΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

2 ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

1 ΣΧΙΖΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Το ψηφοδέλτιο της παράταξης Λαϊκή Συσπείρωση δήμου Πωγωνίου

  • PDF

kalpiΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΤΡΥΦΩΝΑ Υποψήφιος Δήμαρχος

 

Εκλογική Περιφέρεια ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ

ΔΑΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΥΛΟΥ

ΛΑΜΠΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΝΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΠΑΠΠΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

Εκλογική Περιφέρεια ΑΝΩ ΠΩΓΩΝΙΟΥ

ΖΙΑΝΝΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ

ΝΙΤΑ ΓΚΟΛΦΩ του ΚΩΝΑΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

 

Εκλογική Περιφέρεια ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ

ΚΟΝΤΑΡΓΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΟΥΜΕΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΟΥΦΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΜΑΝΤΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΜΠΟΖΙΑΡΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΠΑΣΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Εκλογική Περιφέρεια ΚΑΛΠΑΚΙΟΥ

ΚΙΑΦΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΛΑΖΑΡΟΥ

ΜΠΟΜΠΟΛΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΖΟΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΣΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ)

ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Εκλογική Περιφέρεια ΛΑΒΔΑΝΗΣ

ΚΟΥΡΓΙΑ ΗΛΕΚΤΡΑ του ΘΩΜΑ

 

Τοπική Κοινότητα ΑΡΕΤΗΣ

ΒΑΚΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΟΙΝΟΝΟΜΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ

ΠΑΝΤΟΥ ΑΜΑΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΣΚΟΥΠΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

Τοπική Κοινότητα ΔΟΛΙΑΝΩΝ

ΤΣΑΜΠΑ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΠΟΛΥΖΩΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα ΙΕΡΟΜΝΗΜΗΣ

ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

Τοπική Κοινότητα ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΟΥ

ΤΑΣΙΟΥΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΤΑΣΙΟΥΛΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα ΚΑΤΩ ΡΑΒΕΝΙΩΝ

ΣΙΟΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

 

Τοπική Κοινότητα ΚΕΡΑΣΟΒΟΥ

ΠΑΣΧΟΥ ΑΛΙΚΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα ΚΟΥΚΛΙΩΝ

ΝΑΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα ΛΙΜΝΗΣ

ΣΙΑΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα ΜΑΖΑΡΑΚΙΟΥ

ΠΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

ΜΠΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα ΜΑΥΡΟΝΟΡΟΥ

ΜΟΥΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΟΥΤΣΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΗΛΙΑ

 

Τοπική Κοινότητα ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΙΑΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

 

Τοπική Κοινότητα ΝΕΓΡΑΔΩΝ

ΚΙΑΦΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα ΠΟΝΤΙΚΑΤΩΝ

ΔΕΡΜΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του ΘΩΜΑ

 

Τοπική Κοινότητα ΡΕΠΕΤΙΣΤΗΣ

ΤΣΙΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα ΣΙΤΑΡΙΑΣ

ΒΑΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΑΓΙΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

 

Τοπική ΚοινότηταΧΡΥΣΟΡΡΑΧΗΣ

ΛΙΑΠΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΖΙΑΝΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Το ψηφοδέλτιο της παράταξης ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΟΝΙΤΣΑΣ

  • PDF

kalpiΣΔΟΥΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφιος Δήμαρχος

 

Εκλογική Περιφέρεια ΔΙΣΤΡΑΤΟΥ

ΚΑΤΣΙΜΠΑΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

Εκλογική Περιφέρεια ΚΟΝΙΤΣΑΣ

ΒΑΓΕΝΑΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΓΚΟΤΖΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΘΩΜΑ

ΖΗΝΔΡΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΑΛΛΙΝΤΕΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΚΥΡΤΖΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΕΥΓΕΝΙΟΥ

ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΕΥΘΑΛΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΜΟΥΖΑΚΗΣ – ΜΟΤΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΟΥΡΕΧΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΜΥΛΩΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΝΤΑΚΟΒΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΠΑΣΧΑΛΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΣΙΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΘΩΜΑ

 

Εκλογική Περιφέρεια ΜΑΣΤΟΡΟΧΩΡΙΩΝ

ΜΠΛΙΘΙΚΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ

ΝΟΥΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΝΙΚΛΑΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΣΙΩΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΤΖΑΦΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ

ΤΣΙΓΚΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ

 

Εκλογική Περιφέρεια ΦΟΥΡΚΑΣ

ΜΟΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δημοτική Κοινότητα ΚΟΝΙΤΣΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΚΑΦΕΤΖΗ – ΚΩΣΤΑ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΝΤΑΚΟΒΑΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΠΑΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα ΑΕΤΟΠΕΤΡΑΣ

ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα ΑΗΔΟΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΡΑΠΑΚΟΥΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΦΩΤΙΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα ΒΟΥΡΜΠΙΑΝΗΣ

ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΗΛΙΑ

 

Τοπική Κοινότητα ΔΙΣΤΡΑΤΟΥ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΪΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ

ΚΟΤΣΙΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

Τοπική Κοινότητα ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΓΚΑΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα ΚΑΣΤΑΝΕΑΣ

ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

 

Τοπική Κοινότητα ΚΕΦΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα ΛΑΓΚΑΔΑΣ

ΑΔΑΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα ΟΞΥΑΣ

ΦΑΣΟΥΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα ΠΛΑΓΙΑΣ

ΜΗΤΣΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα ΠΛΗΚΑΤΙΟΥ

ΒΑΣΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΝΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα ΠΥΡΓΟΥ

ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα ΠΥΡΣΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΒΑΤΣΚΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Το ψηφοδέλτιο της παράταξης Λαϊκή Συσπείρωση δήμου Δωδώνης

  • PDF

kalpiΤο ψηφοδέλτιό της κατέθεσε η "Λαϊκή Συσπείρωση" του Δήμου Δωδώνης με επικεφαλής τον Τάσο Τόκα. Σε ανακοίνωσή της καλεί τον κόσμο "να ενισχύει τα ψηφοδέλτια της Λαϊκής Συσπείρωσης, στο Δήμο Δωδώνης και στην Περιφέρεια, να δυναμώσει παντού το ΚΚΕ για να δώσουμε μάχη μέσα στο Δημοτικό Συμβούλιο, στην Περιφέρεια και παντού, απέναντι στην κυβερνητική πολιτική, την πολιτική της Ε.Ε. έτσι όπως εκφράζεται εκεί και σε κάθε πλευρά της ζωής. Για να αποτελέσουμε ισχυρή λαϊκή- εργατική αντιπολίτευση σε όλους αυτούς".

Τα ονόματα...


ΤΟΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Αθανασίου Υποψήφιος Δήμαρχος

 

Εκλογική Περιφέρεια Αγίου Δημητρίου

1) ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΤΕΡΕΖΑ του Αχιλλέως

2) ΒΑΣΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Παναγιώτη

3) ΔΩΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Νικολάου

4) ΖΙΑΒΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του Γεωργίου

5) ΖΟΥΠΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του Γεωργίου

6) ΚΑΛΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Χρήστου

7) ΜΑΝΤΗ ΕΛΕΝΗ του Κωνσταντίνου

8) ΜΠΑΚΑΣ ΑΧΙΛΕΥΣ του Ευαγγέλου

9) ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου

10) ΜΠΟΥΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Μιχαήλ

11) ΠΑΠΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Θωμά

12) ΤΖΙΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημητρίου

 

Εκλογική Περιφέρεια Δωδώνης

1) ΖΗΚΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ του Λάμπρου

2) ΚΙΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αθανασίου

3) ΚΙΤΣΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Περικλή

4) ΠΕΤΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του Παύλου

 

Εκλογική Περιφέρεια Λάκκας Σουλίου

1) ΒΛΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Λάμπρου

2) ΓΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου

3) ΚΑΜΑΡΕΤΣΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Σωτηρίου

4) ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του Γεωργίου

5) ΠΑΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Λάμπρου

6) ΠΡΙΟΒΟΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Αλεξάνδρου

7) ΤΟΚΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του Νικολάου

 

Εκλογική Περιφέρεια Σελλών

1) ΚΟΡΙΝΗ ΗΛΙΑΝΑ – ΜΑΡΙΝΑ του Νικολάου

2) ΝΤΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του Χρήστου

3) ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Ιωάννη

4) ΠΑΣΧΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του Βασιλείου

 

Τοπική Κοινότητα Αβγού

1) ΤΖΙΜΑ ΕΛΕΝΗ του Ευθυμίου

 

Τοπική Κοινότητα Αγίας Αναστασίας

1) ΔΟΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Γεωργίου

 

Τοπική Κοινότητα Αγίου Ανδρέα

1) ΠΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Φωτίου

 

Τοπική Κοινότητα Δραμεσιών

1) ΣΟΥΜΑΛΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του Σωτηρίου

 

Τοπική Κοινότητα Δωδώνης

1) ΛΑΠΠΑΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ του Ευαγγέλου

 

Τοπική Κοινότητα Επισκοπικού

1) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Βασιλείου

 

Τοπική Κοινότητα Κρυφοβού

1) ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χρήστου

 

Τοπική Κοινότητα Κωστάνιανης

1) ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Χρήστου

 

Τοπική Κοινότητα Μελιγγών

1) ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ανδρέα

 

Τοπική Κοινότητα Παρδαλίτσας

1) ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ευθυμίου

 

Τοπική Κοινότητα Ρωμανού

1) ΝΑΣΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του Στεφάνου

 

Τοπική Κοινότητα Σερβιανών

1) ΣΙΑΡΑΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

Το ψηφοδέτιο της παράταξης Λαϊκή Συσπείρωση δήμου Β. Τζουμέρκων

  • PDF

kalpiΚΙΤΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφια Δήμαρχος

 

Εκλογική Περιφέρεια ΒΑΘΥΠΕΔΟΥ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Εκλογική Περιφέρεια ΚΑΛΑΡΙΤΩΝ

ΓΚΟΓΚΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

Εκλογική Περιφέρεια ΚΑΤΣΑΝΟΧΩΡΙΩΝ

ΒΛΑΧΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΓΕΩΡΓΑΡΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΓΚΑΜΠΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΓΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΤΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ

ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΠΑΝΤΟΛΕΩΝ

 

Εκλογική Περιφέρεια ΜΑΤΣΟΥΚΙΟΥ

ΓΚΕΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΩΣΤΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

 

Εκλογική Περιφέρεια ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ

ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΜΑΝΘΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΑΝΘΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΜΠΟΓΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΜΠΟΓΔΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΜΠΟΥΤΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΤΣΙΑΚΤΣΗΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΣΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Εκλογική Περιφέρεια ΣΙΡΑΚΟΥ ή ΣΥΡΡΑΚΟΥ

ΚΑΤΩΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΚΥΡΓΙΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

Εκλογική Περιφέρεια ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΝΥ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΚΑΛΥΒΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΚΡΙΚΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

Τοπική Κοινότητα ΑΜΠΕΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα ΒΑΘΥΠΕΔΟΥ

ΜΠΑΦΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΠΑΠΠΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα ΚΟΡΙΤΙΑΝΗΣ

ΚΟΝΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΤΖΕΤΖΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY

 

Τοπική Κοινότητα ΠΗΓΑΔΙΩΝ

ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

Τοπική Κοινότητα ΠΛΑΤΑΝΟΥΣΣΑΣ

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα ΠΟΤΙΣΤΙΚΩΝ

ΔΗΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

Τοπική Κοινότητα ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ

ΓΙΩΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΜΗΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΜΠΟΥΤΖΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

Τοπική Κοινότητα ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ

ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Το ψηφοδέλτιο της παράταξης Ο τόπος μας μπροστά

  • PDF

kalpiΥποψήφιος Δήμαρχος

Παπασπύρου Ανδρέας (Αντιστράτηγος ε.α.)

 

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι


Εκλογική περιφέρεια Αετομηλίτσας

Γούλη Αικατερίνη Ιδιωτική υπάλληλος

Δήμας Θωμάς Αστυνομικός

Καράτζιος Διονύσιος Ιδιοκτήτης-οδηγός ταξί

 

Εκλογική περιφέρεια Διστράτου

Παφίλης Ιωάννης Ελεύθερος επαγγελματίας

Ρόφτσιας Νικόλαος πρώην Δημόσιος υπάλληλος

 

Εκλογική περιφέρεια Κόνιτσας

Γαϊτανίδη - Νίνου Ελένη Υπάλληλος Γ.Γ. Δημοσίων έργων

Γκίκας Γεώργιος πρώην Δημοτικός υπάλληλος

Γκούντας Κωνσταντίνος Ελεύθερος επαγγελματίας

Δάφνης Χρήστος Συνταξιούχος τελωνιακός

Καβελίδης Πρόδρομος Τοπογράφος μηχανικός

Καζάντζα-Τσινώλη Ιωάννα Γυμνάστρια

Καλλιντέρης Γεώργιος Εκπαιδευτικός-Διευθυντής Λυκείου

Καραφέρης Θωμάς Εκπαιδευτικός Πληροφορικής-Μελισσοκόμος

Κεφσερίδης Κωνσταντίνος Μηχανολόγος αυτοκινήτων

Κίτσιος Σταύρος Συνταξιούχος πολεοδομίας

Κοντογιάννης Χαρίλαος Οικονομολόγος

Κυρτζόγλου Σάββας Δασεργάτης

Λάκκας Αθανάσιος Αξιωματικός ε.α.

Μήτση Γιαννούλα Ξεναγός εθνικών δρυμών

Μπακόλας Δημήτριος Πυροσβέστης

Νάτσης Πέτρος Ιατρός

Ντίνου Ελένη Δικηγόρος

Παρασκευάς Χαρίλαος Συνταξιούχος τραπεζικός

Πρίτσης Κωνσταντίνος Στρατιωτικός

Ρόμπολος Γεώργιος Ελεύθερος επαγγελματίας

Σπανός Γεώργιος Συνταξιούχος έμπορος

Σπηλιόπουλος Μαρίνος Εκπαιδευτικός βιολόγος

Τέλλη-Κοντοζήση Βασιλική Γυμνάστρια

Τζιμινάδης Αρίστιππος Γεωπόνος

Φασούλης Χρήστος Συνταξιούχος - Διευθυντής ΕΛΤΑ

Εκλογική περιφέρεια Μαστοροχωρίων

Βασάκος Σωτήριος Δάσκαλος

Δημάρατου Αικατερίνη Χημικός μηχανικός - Εκτελωνίστρια

Σπέλλας Σταύρος Πυροσβέστης

Τσάγκας Ηλίας Κτηνοτρόφος

Τσιούτσιος Απόστολος Αστυνομικός

 

Εκλογική περιφέρεια Φούρκας

Μουτσιούλης Αλέξανδρος Πραγματογνώμονας - Μηχανολόγος

Σιώμος Δημήτριος Εκτροφέας βοοειδών

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κόνιτσας

Αθανασόπουλος Βασίλειος

Αμπάζ Δημήτριος

Ζδράβου Γεωργία

Λίντα Ευδοκία

Τζάλλας Βασίλειος

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι & εκπρόσωποι τοπικών κοινοτήτων


Τοπική κοινότητα Αγίας Βαρβάρας

Βλάχος Παντελής

Λιάλιας Χαράλαμπος

 

Τοπική κοινότητα Αγ. Παρασκευής

Νάκος Ευάγγελος

Σαμαράς Βασίλειος

 

Τοπική κοινότητα Αετομηλίτσας

Γαργάλας Γεώργιος

Δεληγιάννη Ευαγγελία

Νιτσιάκος Κωνσταντίνος

Φερφέλης Θεόδωρος

 

Τοπική κοινότητα Αετόπετρας

Θώμος Ζώης

Νάμπετ Χαρούλα

 

Τοπική κοινότητα Αηδονοχωρίου

Γιάγκος Βασίλειος

Νάτσης Ηλίας

 

Τοπική κοινότητα Αμαράντου

Γεράσης Κωνσταντίνος

Τσάτσης Απόστολος

 

Τοπική κοινότητα Αρμάτων

Παπαναστασίου Αθανάσιος

Παπανικολάου Μαρίκα

 

Τοπική κοινότητα Ασημοχωρίου

Στεργίου Βασίλειος

Στεργίου Σωτήριος

 

Τοπική κοινότητα Βούρμπιανης

Κουφού Αλεξάνδρα

Τέρτσης Γεώργιος

 

Τοπική κοινότητα Γανναδιού

Γέγιου Αγαθή

Τζιμινάδης Βασίλειος

 

Τοπική κοινότητα Γοργοποτάμου

Παπασάββας Χαρίλαος

 

Τοπική κοινότητα Διστράτου

Ράπτης Ιωάννης

Σπανός Αθανάσιος

 

Τοπική κοινότητα Δροσοπηγής

Κουτρουμπίνας Χρήστος

Παπαδημητρίου Κωνσταντίνος

 

Τοπική κοινότητα Ελευθέρου

Ματσή Χαρίκλεια

Τσιρώνης Αθανάσιος

 

Τοπική κοινότητα Εξοχής

Πορφύρης Ευάγγελος

Τσιλίφης Χρήστος

 

Τοπική κοινότητα Ηλιόρραχης

Γκίκας Σταύρος

Κολώκας Νικόλαος

 

Τοπική κοινότητα Καβασίλλων

Δάσκαλος Χρήστος

Νικολάου Νικόλαος

 

Τοπική κοινότητα Καλλιθέας

Γκάγκα Σταυρούλα

Λάκκας Κωνσταντίνος

 

Τοπική κοινότητα Καστανέας

Μιρτσέκης Χρήστος

Χαραμούζας Ιωάννης

 

Τοπική κοινότητα Κεφαλοχωρίου

Νούτσος Απόστολος

Τσίος Κωνσταντίνος

 

Τοπική κοινότητα Κλειδωνιάς

Καραφλιάς Άγγελος

Κοντονάσιος Δημήτριος

 

Τοπική κοινότητα Λαγκάδας

Μούσιου Αθηνά

Μπλιθικιώτης Παναγιώτης

 

Τοπική κοινότητα Μαζίου

Πανταζής Απόστολος

 

Τοπική κοινότητα Μελισσόπετρας

Ευαγγέλου Ιωάννης

Ζέρβα-Τσιομπάνου Μαριάνθη

 

Τοπική κοινότητα Μόλιστας

Λέτσιου Ουρανία

Μακάριος Ευάγγελος

 

Τοπική κοινότητα Μολυβδοσκέπαστης

Κράβαρης Βασίλειος

Μπόλης Χρήστος

 

Τοπική κοινότητα Μοναστηρίου

Παπαγεωργίου Ηλίας

Τιμοθέου Παναγιώτα

 

Τοπική κοινότητα Νικάνορα

Βαζούκης Απόστολος

Ρόβα Μαρία

 

Τοπική κοινότητα Οξυάς

Αθανασόπουλος Χαράλαμπος

Ζούκη Πολυξένη

 

Τοπική κοινότητα Πάδων

Κυριάκης Αναστάσιος

Σίμος Νικόλαος

 

Τοπική κοινότητα Παλαιοσελλίου

Πίσπας Ηλίας

Σδράλης Κωνσταντίνος

 

Τοπική κοινότητα Πηγής

Κίτσιου Ιωάννα

Σπανός Βασίλειος

 

Τοπική κοινότητα Πλαγιάς

Παπαθανασίου Κωνσταντίνος

Τάσιου Νικολέτα

 

Τοπική κοινότητα Πληκατίου

Βεζαλής Παντελής

Κολεγιάννης Γεώργιος

 

Τοπική κοινότητα Πουρνιάς

Κοντογιάννης Χρήστος

 

Τοπική κοινότητα Πύργου

Παπαδημητρίου Χρήστος

 

Τοπική κοινότητα Πυρσόγιαννης

Γκάσιου-Τζουβάρα Γεωργία

 

Τοπική κοινότητα Φούρκας

Γκριμότσης Δημήτριος

Το ψηφοδέλτιο της παράταξης Ενωτική πρωτοβουλία Πωγωνίου

  • PDF

kalpiΚαψάλης Κωνσταντίνος του Γεωργίου υποψήφιος δήμαρχος

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ

ΑΛΕΞΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΓΙΟΥΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΓΚΟΓΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΔΟΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΑΓΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΜΠΙΛΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΤΟΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΤΣΙΑΝΟΥ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

ΦΩΤΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΧΑΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΖΗΣΗ-ΖΗΚΟΥ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΩ ΠΩΓΩΝΙΟΥ

ΓΚΕΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΜΕΝΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΜΠΙΝΤΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΠΟΡΙΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΠΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΣΙΜΟΥ ΦΑΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ

ΒΙΛΛΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

ΓΑΛΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

ΓΚΟΓΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

ΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΜΑΓΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΜΑΤΣΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΜΠΟΥΝΤΑΛΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

ΣΙΟΥΤΑ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΠΑΚΙΟΥ

ΑΔΑΜ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΟΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

ΚΑΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

ΛΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΡΟΥΝΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

ΣΙΟΥΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΦΑΪΤΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΒΔΑΝΗΣ

ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ

ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΩΓΩΝΙΑΝΗΣ

ΚΑΛΕΤΣΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

ΚΟΥΚΟΥΛΑΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ

ΜΠΟΥΝΤΑΛΗ ΑΝΘΟΥΛΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

ΤΖΙΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΚΟΣΜΑ

ΣΚΟΥΠΡΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΩ ΡΑΒΕΝΙΩΝ

ΓΚΙΟΛΕΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΣΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΓΥΡΟΧΩΡΙΟΥ

ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΕΤΗΣ

ΧΑΝΤΖΙΑΡΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ

ΧΑΡΙΣΗΣ ΚΟΣΜΑΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΚΟΛΟΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

ΛΑΜΠΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΕΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΗΣΣΑΝΗΣ

ΚΙΤΣΩΝΑ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΜΠΑΣΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΣΟΦΟΚΛΗ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΡΟΝΤΙΣΜΕΝΗΣ

ΥΦΑΝΤΗΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΧΑΡΙΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ

ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

ΜΑΝΤΖΙΟΥ ΑΜΑΛΙΑ ΤΟΥ ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ

ΒΑΖΑΚΑ ΙΑΝΘΗ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΓΚΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΜΑΓΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΟΥ ΗΛΙΑ

ΣΜΠΟΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΗΜΟΚΟΡΙΟΥ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΛΙΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΟΛΙΑΝΩΝ

ΑΛΕΞΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΣΙΩΖΙΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΟΛΟΥ

ΔΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΡΥΜΑΔΩΝ

ΒΥΖΟΥΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

ΠΛΙΑΚΟΥ ΞΑΝΘΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΙΕΡΟΜΝΗΜΗΣ

ΜΠΡΕΜΜΑΝΑ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΣΕΛΙΜ ΜΠΙΣΑΡΑ

ΤΣΙΑΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΜΑΤΘΑΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΚΟΛΑΚΚΟΥ

ΚΟΛΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΠΑΚΙΟΥ

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΚΑΡΑΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

ΚΑΡΚΑΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΑΣΤΟΡΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΑΝΙΑΝΗΣ

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΗΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΟΥ

ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ

ΜΠΙΡΜΠΙΛΗ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΩ ΜΕΡΟΠΗΣ

ΚΑΛΛΙΑΡΕΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

ΧΑΡΙΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΩ ΡΑΒΕΝΙΩΝ

ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΣΙΕΡΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΡΑΣΟΒΟΥ

ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ

ΓΡΑΜΜΟΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΖΗΣΗ

ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΚΟΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ

ΝΑΤΣΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΥΚΛΙΩΝ

ΛΙΑΤΗΡΗ ΑΝΘΟΥΛΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

ΜΕΜΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΟΣ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

ΑΓΓΕΛΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΠΑΣΑΜΙΧΑΛΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΤΙΣΜΑΤΩΝ

ΜΑΤΣΙΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΤΣΙΑΒΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΒΔΑΝΗΣ

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ

ΦΕΤΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΜΝΗΣ

ΓΚΟΓΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΑΛΕΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΖΑΡΑΚΙΟΥ

ΔΕΡΒΕΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

ΖΗΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

ΚΑΡΑΜΠΟΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΥΡΟΝΟΡΟΥΣ

ΝΑΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΝΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΒΑΡΒΑΡΙΓΟΥ ΜΑΥΡΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΠΑΠΠΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΡΟΠΗΣ

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

ΖΗΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΓΡΑΔΩΝ

ΒΑΛΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

ΓΚΕΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΕΙΝΟΥ-ΞΗΡΟΒΑΛΤΟΥ

ΒΟΥΔΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΣΜΠΟΝΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΙΟΠΥΡΓΟΥ

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΧΑΡΙΣΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ

 

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΚΑΤ΄ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ

ΚΟΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΗΤΑ

ΝΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΠΕΤΣΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΣΙΑΝΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΣΟΥΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΝΤΙΚΑΤΩΝ

ΔΕΡΜΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΕΞΑΡΧΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΩΓΩΝΙΑΝΗΣ

ΚΑΝΑΒΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΤΟΜΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ

ΤΣΙΑΒΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΤΖΙΜΜΗΣ)

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΕΠΕΤΙΣΤΗΣ

ΓΚΙΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ

ΜΗΤΣΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΙΑΧΟΒΟΥ

ΜΑΝΟΥΣΗ ΟΛΓΑ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΜΠΑΡΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΟΥΨΙΑΣ

ΜΟΤΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΜΥΛΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΙΤΑΡΙΑΣ

ΜΗΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΦΗ ΑΛΙΚΗ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΑΥΡΟΣΚΙΑΔΙΟΥ

ΣΤΡΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΡΑΤΙΝΙΣΤΗΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ

ΦΡΕΣΤΗ ΜΑΡΘΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΕΡΙΑΧΙΟΥ

ΜΕΝΤΗ ΑΘΝΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΑΡΑΓΓΙΟΥ

ΑΡΓΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΑΡΑΥΓΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΡΥΣΟΡΡΑΧΗΣ

ΓΚΕΓΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΜΑΤΣΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΒΑΛΑΗ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΝΤΕΜΙΡΗ ΟΛΓΑ ΤΟΥ ΖΗΚΟΥ

το ψηφοδέλτιο της παράταξης Αυτοδιοικητική Ενότητα

  • PDF

gardikosΓΑΡΔΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ)

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΚΑΛΗΣ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

ΖΩΗ ΣΟΦΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΣΙΩΖΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΥΡΥΜΕΝΩΝ

ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΜΑΡΜΟΥΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΖΙΤΣΑΣ

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΜΑΝΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΟΛΟΣΣΩΝ

ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΛΙΟΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΜΑΡΚΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΕΤΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΠΡΑΠΑ-ΛΕΚΚΑ ΣΤΑΣΙΝΗ (ΝΙΤΣΑ) του ΗΛΙΑ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΣΣΑΡΩΝΟΣ

ΑΔΑΜΑΝΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΓΚΑΡΑΛΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΓΚΡΕΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΖΩΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΡΑΚΛΗ

ΚΑΡΑΜΑΝΗ-ΣΤΡΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΆΛΚΗ

ΚΟΛΙΟΥΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΛΕΟΝΤΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΜΑΜΑΚΗ-ΚΑΖΝΕΣΗ ΣΩΤΗΡΙΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΜΠΑΝΑΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΜΠΙΓΓΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΝΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΝΤΙΝΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΠΑΤΣΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΑΝΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ

ΣΙΩΖΟΣ ΜΑΝΘΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΣΤΟΥΓΙΑΝΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΣΥΡΓΙΑΝΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΤΖΑΡΡΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

ΤΖΙΑΛΛΑ ΛΕΥΚΟΘΕΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΤΖΙΜΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΤΣΙΑΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΦΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ

ΖΗΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΚΩΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΟΛΥΖΩΗ

ΜΑΜΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΟΥΤΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ

ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΤΖΙΑΦΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ

ΓΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΘΕΟΧΑΡΗ

ΖΗΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ

ΠΑΤΟΥΝΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΕΤΟΠΕΤΡΑΣ

ΛΑΥΡΕΝΤΖΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΣΙΚΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ

ΚΕΓΚΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΜΑΣΤΑΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΤΕΛΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΖΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΣΦΑΚΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΣΙΩΤΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΓΕΝΙΤΙΟΥ

ΓΚΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΤΑΤΑΔΩΝ

ΦΑΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΕΡΕΝΙΚΗΣ

ΖΙΑΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΧΑΛΙΑΣΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΒΑΪΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΛΑΧΑΤΑΝΟΥ

ΓΕΡΟΥΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

ΜΠΙΣΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ

ΑΔΑΜΑΝΤΙΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΜΠΑΡΤΖΙΟΣ ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ (ΧΡΗΣΤΟΣ) του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

ΤΣΙΑΝΤΑ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΤΣΙΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΟΥΤΣΑΡΑ

ΓΚΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΑΒΡΙΣΙΩΝ

ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΙΟΥΡΓΑΝΙΣΤΑΣ

ΓΟΥΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

ΜΠΟΥΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ

ΛΑΚΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΝΤΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΡΑΝΙΤΣΑΣ

ΓΚΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΡΑΝΙΤΣΟΠΟΥΛΑΣ

ΣΙΟΥΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΘΩΜΑ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΕΛΒΙΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΤΣΟΛΙΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΕΣΠΟΤΙΚΟΥ

ΚΟΛΙΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΣΙΑΜΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΚΚΛΗΣΟΧΩΡΙΟΥ

ΦΑΝΑΡΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΖΑΛΟΓΓΟΥ

ΛΑΒΔΑΝΙΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΠΡΕΜΕΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΖΙΤΣΑΣ

ΑΛΕΞΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΑΡΑΚΙΤΣΙΟΣ ΠΟΛΥΖΩΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΑΡΑΦΕΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΣΙΟΥΜΑΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΖΩΟΔΟΧΟΥ

ΓΚΕΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΑΜΠΕΡΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΜΗΛΙΩΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ

ΣΙΩΖΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΖΩΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΜΠΑΛΑΦΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΙΤΣΑΣ

ΒΕΡΓΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΜΠΑΤΖΙΟΥ ΠΙΠΙΤΣΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ

ΑΔΑΜΑΝΤΙΑΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΠΑΠΠΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΑΣΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΣΙΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ

ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΚΑΜΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΜΑΡΙΓΟΥΛΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

ΜΠΙΛΛΗ ΖΩΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΜΑΤΟΣ

ΗΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΥΡΕΝΤΩΝ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΣΤΑΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΕΥΚΟΘΕΑΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΛΕΩΝΙΔΑ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΓΟΨΑΣ

ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΘΙΝΟΥ

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΤΣΙΟΥΝΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΦΙΣΚΟΥ

ΣΤΟΥΓΙΑΝΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΥΓΓΟΥ

ΖΑΧΑΡΗΣ–ΤΟΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΙΤΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΡΗ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΟΥ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ΠΑΠΠΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΔΗΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΖΑΪΜΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΖΗΝΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΑΡΑΜΟΥΤΣΙΟΥ ΜΑΙΡΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΧΗΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΙΟΥΡΗΣ

ΚΙΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΡΙΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΡΑΤΗΣ

ΜΑΝΤΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ

ΞΕΡΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ

ΝΤΙΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ

ΓΚΟΓΙΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΓΚΟΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΛΑΝΤΙΜΗΡΟΣ του ΜΙΧΑΛΗ

ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΖΩΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ

ΜΑΛΕΣΙΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΛΥΛΟΦΟΥ

ΒΕΡΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑ

ΒΛΑΧΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΜΠΑΡΕΚΟΥ ΒΕΡΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΤΣΟΝΤΖΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΧΑΡΙΣΗ

ΧΑΡΙΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΑΔΟΒΙΖΙΟΥ

ΤΖΟΒΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΖΟΒΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΑΪΚΟΥ

ΤΣΑΝΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΙΖΟΥ

ΖΩΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΩΜΑ

ΜΠΙΓΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ

ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

ΦΙΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΤΣΟΥΚΑΝΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΖΗΣΗ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΩΤΕΙΝΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΙΝΚΑΣ

ΙΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΤΑΧΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ